Turniej Świąteczny na Gryf Arenie

Mimo przerwy w rozgrywkach GALK, w ostatnią niedzielę odbył się spontaniczny, świąteczny turniej 4×4. Do uczestnictwa zgłosiło się 7 drużyn, grano systemem każdy z każdym, pojedynczy mecz trwał 8 minut. Pomimo braku sędziów rozgrywki przebiegały w atmosferze fair-play. Ostatecznie zwyciężył zespół Aktivonu, który zgarnął “okazałą” statuetkę za I miejsce. W decydującym spotkaniu ekipa z Reska(Trybuchowski, Znamierowski, Niedźwiecki, Nerka, Kobielak) pokonała zespół Jastrzębia (Kurczak, Finik, R.Rychlik, Sawkulicz), w stosunku 16-12. Końcowa tabela turnieju: (w nawiasie zwycięstwa (2 punkty)-remisy (1 punkt)- porażki (0 punktów):
7. ADC (0-0-6) – 0 punktów
Drużyna ADC mimo zdecydowanie najniższej średniej wieku zawodników, pokazała się z dobrej strony, grając wyrównane mecze z każdą z drużyn.
Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich zawodników i kibiców ligi GALK 🙂 Do zobaczenia na boisku, już po Świętach 🙂